Croozer

Dětských vozíků je na trhu nepřeberné množství, ale výběr toho správného je velice důležitý. Závisí na kvalitě, designu, technických funkcích, které daný vozík nabízí a hlavně přiměřené ceně. Dalším podstatným problémem je, že dětský vozík musí sedět k vašemu jízdnímu kolu a z bezpečnostních důvodů musí všechny komponenty odpovídat. U kvalitnějších vozíků takovéto problémy naštěstí nehrozí, jelikož jsou vyráběny tak, aby seděly na co nejvíce typů kol.

Unikátní modely vytvořené na základě dlouholetých zkušeností výrobců zaručují skutečnou jistotu. Modely Croozer jsou nejvíce prodávané u nás v Evropě i v Americe. Tyto modely jsou výjimečné hlavně svojí vysokou bezpečností, speciálně ergonomicky tvarovanou sedačkou. Další praktickou výhodou, kterou využijete při běžném používání je naprosto snadný provoz a jednoduchá údržba.

Novější vozíky jsou spíše hranatějšího tvaru, což je rozdíl oproti modelům starším, které byly převážně zakulacené. Díky hranatějšímu tvaru, který umožňuje více prostoru, mají děti ve vozíku větší komfort a cestování je pro ně zase o něco pohodlnější. Model Croozer KID for 2 je dvoumístný dětský vozík za jízdní kolo a model Croozer KID for 1 je jednomístný, což znamená, že na výlet můžete vzít i své dvě děti v jednom vozíku. Dětské vozíky Croozer nabízejí i spoustu příslušenství. Například brzdový set, pro lepší bezpečnost. Oporu hlavy a trupu pro velmi malé děti zajišťující zdravou a pohodlnou jízdu. Pro úplně malé děti je tu vložka do sedačky pro podepření hlavičky, což je téměř nezbytné. Pláštěnku, která zabraňuje dešti a větru, aby se dostaly dovnitř vozíku a sluneční clonu, která chrání dítě před nadměrným slunečním zářením.