Thule Chariot

Výběr správného dětského vozíku za kolo je velice důležitý. Dalo by se říci, že vybíráte jakési první kolo pro vaše dítě. Tento vozík můžete využívat od narození vašeho dítěte, až zhruba do jeho pátého roku, je proto zapotřebí vybírat z toho nejlepšího, co na trhu seženete. Existuje poměrně hodně různých výrobců, ovšem ne všichni mají kvalitní a stoprocentně bezpečné vozíky.

Dětské vozíky za jízdní kolo od firmy Thule Chariot jsou to nejkvalitnější, co na trhu můžete sehnat. Kanadská firma s dlouholetou tradicí nabízí důmyslně a precizně navržené a sestrojené vozíky se spoustou výborných technických funkcí. Tyto propracované typy disponují i nízkou váhou, což je velmi dobré pro snadnou manipulaci. Vozíky značky Chariot můžete využívat jako klasický kočárek, při běhu nebo bruslení a hlavně jako dětský vozík za jízdní kolo. Po větší bezpečnost jsou v některých modelech značky Thule Chariot umístěny pětibodové pásy a přikoupit si můžete speciální brzdový set, umožňující rychlejší a bezpečnější zastavení vozíku.

Vozíky se skládají ze dvou základních částí – z kabinky, která má dvě kola, a tlačného ramena, které se připojuje k jízdnímu kolu. Vnitřek kabinky je vybaven ještě různými vnitřními kapsami, kam můžete vložit různé maličkosti. Podle potřeby si můžete přikoupit speciální cyklistický, kočárkový, turistický, joggingový nebo lyžařský set.

Jako příslušenství dále můžete dokoupit speciální pláštěnku, která chrání před deštěm a větrem nebo protipylovou síťku, která chrání proti pylu, prachu a klíšťatům. Celkově jsou dětské vozíky za kolo s příslušenstvím značky Chariot to nejlepší a nejkvalitnější v této oblasti. U dětských vozíků jde především o bezpečnost, na což je u značky Chariot kladen velký důraz.