Thule Chariot CX

Vyrazit s dětmi za sportem není problémem ani ve chvíli, pokud jsou vaši potomci skutečně ještě malí. Pokud milujete třeba běh, jízdu na kole, nebo jízdu na kolečkových bruslích, bude se vám hodit unikátní vozík Thule Chariot CX. Ten dnes značka Thule dodává na trh ve dvou hlavních variantách. Ta první nese označení CX1 a je určena pro převoz jednoho dítěte. Oproti tomu varianta CX2 je dvoumístná, díky čemuž není problém vyrazit i se dvěma dětmi zároveň. Co ještě s danými variantami souvisí, to jsou i možnosti barevných kombinací.

Dokonale pohodlná jízda

Jelikož jsou převáženy právě děti, je jasné, že by měl být kladen důraz hlavně na komfort samotné jízdy. A toho si jsou odborníci v Thule vědomi, a tak mají vozíky Thule Chariot CX špičkové odpružení s možností nastavení, díky dokonale hladké a stabilní jízdě v jakémkoliv terénu. Ta bude zároveň také bezpečná, a to nejenom díky prvotřídním materiálům a dokonalé stabilitě, ale třeba i díky kotoučovým brzdám. Díky tomu vozík kdykoliv a jednoduše zastavíte. Stejně tak oceníte i záruku spojenou s rámem, která je celých 10 let. To jasně vypovídá o jeho kvalitě.

Pohodlná jízda to však může být také pro vás, a to hlavně díky špičkově tvarovaným řidítkům, které umožní snadný a bezproblémový úchop. Stejně tak vás překvapí i aerodynamický tvar vozíku Thule Chariot CX, díky kterému si můžete být jisti minimálním odporem vzduchu při jakékoliv jízdě v jakýchkoliv podmínkách.

Mnoho praktických prvků

Při vývoji však nebylo myšleno jen na bezpečnost, ale i na praktičnost. Začneme-li uvnitř, jsou samozřejmostí praktické větrací bočnice, nebo polstrované sedadlo. Stejně tak jsou ale samozřejmostí i prvky, jako je úložný prostor pro větší či menší nákup, nebo také parkovací brzda, nebo kryt sloužící jako ochrana při větru. Navíc oceníte i všestrannost, jelikož vozík najde využití nejenom při sportovních aktivitách.