Thule Chariot Cougar

Unikátní dětský vozík určený primárně všem milovníkům cyklistiky, ale stejně tak milovníkům běhu, jízdy na kolečkových bruslích, nebo jiného pohybu. To je model Thule Chariot Cougar vyráběný v několika barevných variantách a hlavně ve dvou velikostních provedeních, které jsou určeny pro jedno, nebo i dvě díky. Ideální pro sportování s vašimi malými dětmi.

Bezpečnost především

Pokud je něco, na co byl při výrobě daného vozíku kladen ten největší důraz, potom je to bezpečnost. Pokud si zmíníme ty základní prvky, potom je to třeba skelet vyrobený z jodizovaného hliníku, nebo třeba pětibodový dětský postroj, který vašeho potomka dokonale ochrání. Stejně tak je to i prvotřídní rám s desetiletou zárukou, který dělá z modelu Thule Chariot Cougar bezpečný dopravní prostředek při vaše dítě. Co poté k bezpečnosti na silnicích i mimo ně také přispívá, to je třeba konstrukce s nízkým těžištěm a vysokou stabilitou, nebo kvalitní brzdy.

Za všech okolností pohodlná jízda

Při konstrukci vozíku bylo dbáno také na to, aby se během jízdy cítilo dítě maximálně pohodlně. K tomu přispěje jak nastavitelné odpružení, tak samozřejmě i polstrovaná sedačky, nebo větrací bočnice umožňující v horkých dnech regulovat teplotu. Jistotou je ale i nízká hmotnost, která zase přijde vhod vám. A to nejenom ve chvíli, kdy budete vozík Thule Chariot Cougar chystat k jízdě, ale i ve chvíli, kdy ho budete buď táhnout za vaším kolem, nebo kdy ho budete také tlačit před sebou. Tomu napomáhá také jeho aerodynamický tvar. Co také nechybí, to je i kryt, který dokáže vašeho potomka nebo potomky ochránit před nepříznivým počasím, které se může i během příjemného letního dne dostavit.

Všestrannost poté doplňuje jak možnost toho, kdy vozík zapřáhnete za kolo, tak i to, že ho můžete tlačit, nebo ho snadno přestavit právě pomocí držáků s označením Click n’ Store.

Příspěvek byl publikován v rubrice Thule Chariot se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *