Thule Chariot Chinook

I tento vozík, stejně jako řada dalších je na našem trhu k dispozici jak v možnosti pro jedno dítě, tak i pro děti dvě. Pokud je však něco, čím Thule Chariot Chinook dokonale ohromí, to je jeho kompaktnost. Může být totiž jednoduše složen, a to do brašny přes rameno. Rozhodně to ale neznamená, že byl jakkoliv nekvalitní. Právě naopak. Lehké, ale zato velmi odolné a pevné materiály jsou jistotou dokonalého bezpečí vás, ale hlavně vašeho dítěte. Tomu napomáhá jak pevný rám, tak i unikátní hliníkový skelet.

Nejenom do města

Hlavním účelem použití dětského vozíku Thule Chariot Chinook je samozřejmě město. Zde se stane všestranným pomocníkem, který může nahradit kočárek, stejně jako se stane pomocníkem třeba při procházkách, nebo také sportovní aktivitě. A to jak v létě, tak dokonce také v zimě. Využívat ho lze při běhu, na běžkách, na kole, nebo při jízdě na kolečkových bruslích. Nízké těžiště je poté zárukou stability a polstrovaná vnitřní sedačka nebo pětibodové pásy jsou zase zárukou jak pohodlí při jízdě, tak samozřejmě i vysokého bezpečí vašeho dítěte, kdy bude vždy umístěno ve své sedačce. I proto může být vozík určen už pro děti, které dosáhnou šesti měsíců svého věku. Nejenom těm k pohodlí při jízdě přispívá i nastavitelné odpružení.

Myšleno bylo i na praktičnost

Vozík není jenom skvělým pomocníkem při sportu, ale oceníte ho také při běžných aktivitách. Pokud vás model Thule Chariot Chinook něčím nadchne, tak třeba praktickým úložným prostorem, nastavitelnými řidítky, nebo parkovací brzdou. Stejně tak umožní zaletovat přední kolo do rovné polohy, což usnadňuje rychlejší jízdu. Zapomínat bychom ale neměli třeba ani na kryt, který je určený jako ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy. Při teplejších dnech zase oceníte možnost velmi dobré ventilace. I to jsou důvody, proč tento model dnes patří u moderních rodin mezi ten skutečně nejvyhledávanější na našem trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *